sobota, 27 grudnia 2014

BOHATEROWIE

Michelle Carter (lat 17) – znajomi zwracają się do niej Mish lub Mela, ona sama nie przepada za używaniem oficjalnej formy jej imienia. Ma swoją najlepszą przyjaciółkę, której może się zwierzyć i wie, ze może zrobić to o każdej porze dnia i nocy, i nie będzie odrzucona. Jej pasją jest muzyka, uwielbia śpiewać i chodzi na zajęcia z gry na fortepianie.
Wygląd-Mish
Juliet  Roster (lat 17) – jest najlepszą przyjaciółką Meli, nigdy nie odmówiła jej pomocy, której sama też czasami potrzebowała (Czasami??? Maya zawsze pakowała się w największe i najbrudniejsze bagno, potem nie miała pojęcia jak się z niego wydostać). Uwielbia tańczyć i wychodzi jej to bardzo dobrze, zwłaszcza biorąc pod uwagę jej osiągnięcia.
Wygląd-Juliet

Sally Kerr (lat 18) – znajoma ze szkoły Michele, nie przepada za nauką woli imprezować  i uganiać się za chłopakami. Należy do grupy „tych bardziej rozpoznawalnych w szkole”. Jest uważana za jedną z najładniejszych dziewczyn w szkole.
Wygląd-Sally


Harry Edward Styles (lat 19) – żywiołowy chłopak, obracający się w równie przebojowym gronie ludzi. Ma jednak swoją paczkę, składającą się z pięciu osób z nim włącznie. Do tej grupy należy jego najlepszy i niezastąpiony przyjaciel Niall Horan.


Niall James Horan (lat 19) – najlepszy przyjaciel Harry’ego, mogą na sobie zawsze polegać w każdej najmniejszej, jak i największej sprawie. Wspólnie trenują koszykówkę w czołowym klubie. Uwielbiają również czasem (CZASEM? Oni są pierwszymi chętnymi) zaszaleć i poimprezować. należy do paczki Styles’a. Zayn Malik (lat 20) - Jest zainteresowany studiami na Akademii Sztuk Pięknych, po czym zamierza zostać światowym artystą sztuki ulicznej i jego największej miłości- Graffiti.
Liam Payne (lat 20) – Jego najlepszym przyjacielem jest Zayn, razem z nim wybiera się na ASP, jednak chciałby w przyszłości zostać szanowanym krytykiem sztuki. Wiele osób zwierza mu się, bo wiedzą, że zawsze dotrzymuje dyskrecji i umie dobrze poradzić w sprawie każdego pokroju. W wolnych chwilach, dla wyrzucenia z siebie stresu i wyluzowania się, trenuje w domu boks lub ćwiczy. Louis Tomlinson (lat 18) – najmłodszy z członków paczki Styles’a, jednak nikt nie zwraca na to uwagi, bo to tylko rok różnicy między nim, a „liderem” grupy. Chodzi do tego samego klubu co Harry i Niall, jednak trenuje w sekcji piłki nożnej, która jest jego największą pasją.William Sand (lat 19) – były chłopak Meli
Wygląd-William
Dominic Graham (lat 18) – chłopak Juliet
Wygląd-Dominic


Bohaterów już mamy. Możliwe, że będą aktualizowani i jeżeli tak się stanie na pewno będę informować na bieżąco. Chcę zaznaczyć, że wiek, imiona i nazwiska, zainteresowania bohaterów nie są w większości przypadków autentyczne, zostały zmanipulowane na potrzeby tego opowiadania.

Jeżeli znalazłaby się osoba chętna do zrobienia mi tła, byłabym na prawdę szczęśliwa
kontakt ze mną: until.u.see.me@gmail.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz